top of page

תקנון אתר

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

קדימון

 1. אתר "Adam Vainshtein" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר ("הדרכות שוק ההון") ייצוגי עבור "Adam Vainshtein" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

 2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

 3. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

כללי

 1.   כתובת: הכרמל 1, יבנה.

 2.  טלפון ליצירת קשר: 053-3384114.

הגבלת גיל:

 1. כל השירותים באתר - קורסים, וובינרים, הרצאות ומפגשים אישיים ניתן לרכוש מגיל 18 ומעלה בלבד. 

 

ביטול עסקה

 1. הביטול יתאפשר רק אם הקורס הדיגיטלי לא הופעל ולא נעשה בו שימוש.

 2. החזר כספי מלא יינתן עבור ביטול עסקה בתוך 7 ימים מיום קבלת הקורס הדיגיטלי.

 3. החזר כספי חלקי בשיעור של 50% יינתן עבור ביטול עסקה לאחר 7 ימים מיום קבלת הקורס הדיגיטלי ועד 14 ימים מיום קבלת הקורס הדיגיטלי.

 4. לא יינתן החזר כספי עבור ביטול עסקה לאחר 14 ימים מיום קבלת הקורס הדיגיטלי.

 5. אין החזר עבור כרטיס שנקנה להרצאה, כנס או וובינר והלקוח אינו הגיע. אפשר לבטל 48 שעות לפני האירוע. 

 6. את הליווי האישי אפשר לחלק לתשלומים לא יהיה החזר כספי עבור כסף ששולם על כל הקורס. 

 7. על מנת לבטל רכישה של מוצר יש ליצור קשר דרך הטלפון - 0533384114 או דרך המייל adamvainshteininvesting@gmail.com.

מדיניות אספקת מוצרים

 1. את הקורס הדיגטלי תקבלו בסיום הרכישה עד 24 שעות (בדרך כלל הרבה לפני) ישירות דרך צורת ההתקשרות הנוחה לכם. בין אם זה מייל או וואטספ. 

 2. הקורס השקעות ערך המלא בליווי אישי נעשה בתיאום מראש מול אדם ויינשטיין. המפגשים הם בדרך כלל אחת לשבוע. מתאומים באופן אישי כל שבוע מחדש. 

 3. את הכרטיס להרצאה או הכנס תקבלו ישירות למייל. ההרצאה תתקיים בדיוק בתאריך ובשעה שמופיעה בעמוד המכירה באתר. 

 4. השירותים נעשים באופן אישי מול הלקוח דרך תוכנת זום או בפגישה במשרד ביבנה אצל אדם ויינשטיין. הכל בתיאום מראש מול אדם ויינשטיין.

 

 

קניין רוחני

 1. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "שם האתר שלכם" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "שם האתר שלכם".

 2. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

 1. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

 2. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

 3. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "שם האתר שלכם" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

 5. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

 6. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "שם האתר שלכם".

גילוי נאות

 1. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

 2. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

פרטיות

 1. פרטיותכם חשובה לנו. כל רכישה של שירותים באתר מבוצעת באופן מאובטח.

 2. אנו אוספים מידע אישי ממך בעת ביצוע הזמנה, רישום לניוזלטר או יצירת קשר איתנו.

 3. המידע שאנו אוספים כולל את שמך, כתובתך, מספר הטלפון שלך, כתובת הדוא"ל שלך ופרטי תשלום.

 4. אנו משתמשים במידע זה כדי לעבד את ההזמנה שלך, לספק לך שירות לקוחות ולשלוח לך מידע שיווקי.

 5. אנו לא נעביר את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים ללא הסכמתך.

איזור שיפוט

 1. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.


הערות נוספות :
ידוע לי שהמרצים אינם יועצי השקעות בעלי רישיון לייעוץ השקעות ואין לפרש כל דבר שנאמר כהמלצה מקצועית לרכישת\ מכירת נייר ערך כזה או אחר.
שום דבר לא ממה שנאמר לא המלצה או רמיזה לביצוע פעולת מסוימת והאחריות היא על הסוחר בלבד!

bottom of page